"benden Ne Olur" Filminin Fragmanına Hazal Kaya'nın Öpüşme Sahneleri Damga Vurdu

515

08 Eylül 2021
Magazin

Bir süreden bu yana hazırlıkları devam eden "Benden Ne Olur" filminin ilk görüntüleri yayınlandı. Oyuncu İlker Kızmaz'ın eşi Aslı Kızmaz'ın kitabından uyarlanan filmin fragmanı ilgi gördü. Henüz yayın tarihi belli olmayan filmin fragmanında ünlü oyuncu Hazal Kaya ile meslektaşı Onur Tuna'nın samimi sahneleri yer alıyor.

Kendi başarı hikayesini anlatmak isteyen Sertab'ın hayatla olan zor ama bir o kadar da eğlenceli hikayesini konu alan Benden Ne Olur filminin oyuncu kadrosunda Enis Arıkan, Hazal Kaya, Onur Tuna, Elçin Afacan, Selin Şekerci ve Nur Fettahoğlu yer alıyor. Aslı T. Kızmaz'ın aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan filmden ilk fragman paylaşıldı. Vizyon tarihine ilişkin kesin bir bilgi verilmeyen film sinemaseverleri şimdiden heyecanlandırmayı başardı.

Benden Ne Olur kitabı, hayatında büyük işler başaran kadınları eleştiren ve hayattaki yerini sorgulayıp arayan gözü kara bir kadının hikayesini konu ediniyor. Hem aşk, hem eğlence, hem de iş hayatını bir araya getiren kitap, muzip bir hikaye sunuyor.

Paylaş

Kaynaklar