Berk Atan Ve Selin Yağcıoğlu Çifti İlişkilerini Noktaladı

242

06 Eylül 2021
Magazin

Şu sıralar TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Taner karakterine hayat veren Berk Atan, yaz sezonunun başında fenomen Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. Mutlu bir ilişkisi olan Atan, evlilik yolunda ilk adımı atarak sevgilisine evlilik teklifi etti. Ancak çiftin ilişkisi kısa sürdü.

Evlilik yolunda giden ilişkilerini bitirme kararı alan çiftten Selin Yağcıoğlu Instagram hesabından yayınladığı mesajında, "Berk Atan ile ilişkimizi karşılıklı konuşarak bitirmiş bulunuyoruz. Kendisine hayatta sağlık ve mutluluk dilerim" ifadelerini kullandı.

Yağcıoğlu'nun paylaşımının ardın bir açıklama da oyuncu Berk Atan'dan geldi. Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşım yapan oyuncu "Selin ile ilişkimizi konuşarak sonlandırdık" dedi.

Instagram'da 755 bin takipçisi bulunan Selin Yağcıoğlu, paylaşım yaparken yanlışlıkla Berk Atan'ın kendisine Instagram üzerinden yolladığı, "Aşkım hislerimi anlatıyorum sana" mesajını paylaşarak ilişkisini ele vermişti. Kısa süre sonra mesajı ifşa ettiğini fark eden Yağcıoğlu, paylaşımını kaldırmıştı ancak ekran görüntüsü sosyal medyada hızla yayılmıştı. Bu şekilde aşkları ortaya çıkan çift, yaz sezonunu birlikte geçirerek sık sık da paylaşım yapmıştı.

Paylaş

Kaynaklar