Canlı Yayında Konuşmakta Zorlanan Serap Paköz, "estetikten Konuşamıyor" İddiasına Sert Çıkıştı

575

02 Eylül 2021
Magazin

Star TV'de Gerçeğin Peşinde isimli programın sunuculuğunu yapan Serap Paköz, yaz tatiline çıktığı dönem yüzüne Fransız Askısı operasyonu yaptırdı. Operasyon sürecini sıklıkla takipçileriyle paylaşan sunucu, yeni yayın dönemiyle birlikte programına kaldığı yerden devam etmeye başladı. Ancak Paköz'ün canlı yayında konuşmakta zorlanması kısa sürede sosyal medyada eleştirilmeye başlandı.

Paköz'ün canlı yayında konuşmakta zorlandığını gören izleyiciler, "Estetikten konuşamıyorsun bile" diyerek sunucuyu eleştirdi. Eleştirilerden sonra programında açıklama yapan sunucu, estetikten değil dişlerini çektirdiği için konuşamadığını belirterek "Biraz zor konuşuyorum, insanlar diyor ki Fransız Askısı, bilmem ne, o, bu. Ben her şeyimi paylaştım sizler ile. Bu konuşma bozukluğumun onunla alakası yok, 7 tane dişim çekildi. O yüzden konuşmakta zorluk çekiyorum. Bunu paylaşayım da bilin işin aslı nedir" dedi.

Fransız Askısı operasyonundan sonraki hali takipçileri tarafından beğenilmeyen Serap Paköz, sosyal medyada da sık sık eleştiriliyor.

Paylaş

Kaynaklar