Efsane Sahneyi Canlandıran İkili, Denizin Ortasında Dakikalarca Öpüştü

966

26 Haziran 2021
Magazin

Lily James ve Sebastian Stan'li "Pam ve Tommy" isimli dizinin ilk görselleri geçtiğimiz ay basına düşmüştü. Lily James'in Pamela Anderson'u, Sebastian Stan'in ise Mötley Crüe'nun bateristi Tommy Lee'yi canlandırdığı dizi, duyurulduğu ilk günden beri merakla beklenen yapımların başında geliyor.

Pam ve Tommy dizisi, tanışıktan 96 saat sonra evlenen aktris Pamela Anderson ile Mötley Crüe'nun bateristi Tommy Lee'nin çalkantılı ilişkisini konu ediyor. Dizide ayrıca Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Mozhan Marnò gibi isimler de rol alıyor.

Lily James ve Sebastian Stan, Pamela Anderson ve Tommy Lee'nin meşhur nikahlarını yeniden canlandırırken görüntülendi. Oyuncular, hafta sonu Kaliforniya, Ventura County'deki Oxnard State Beach Park'ta çekim yaparken okyanusta tutkuyla öpüşürken görüldü.

Gerçek düğün, 1995 yılında Meksika'nın Cancun kentinde, Pamela ve Tommy'nin tanıştıktan sadece 96 saat sonra sadece sekiz misafirin önünde gerçekleşti. Pamela ve Tommy'nin üç yıllık evliliğinden 2 çocukları oldu.

Paylaş

Kaynaklar