Eleştirilere İç Çamaşırlı Poz Yanıtı!

629

09 Kasım 2021
Magazin

Büyük beden model, kilosunu eleştirenlere sert cevap verdi! “Benim en iyi aksesuarım”

Sosyal medyada son zamanlarda popüler olan büyük beden modeli Isabel Nicholls Nall, vücut öz güveni gönderilerinde hayranlarına ‘kiloların en iyi aksesuarı olduğunu' söylerken Instagram'da bir dizi seksi yeni iç çamaşırı fotoğrafı paylaştı. Vücut pozitifliği savunucusu olarak sosyal medyadan sık sık insanların bedenleri sevmesine yönelik olarak paylaşımlar yapan Nall, kendisini fiziksel özellikleriyle eleştirenlere sert cevap verdi.

Büyük beden model olarak kısa sürede tüm dünyada popülerleşen Isabel Nicholls Nall, insanların vücutlarını ve beden özelliklerini sevmeye teşvik etmek için sosyal medya hesabından paylaşımlara devam ediyor. Özellikle kilolu kadınların fazlalıklarını kapatmak için dar kıyafetleri tercih etmemesini söyleyenlere inat Isabel Nicholls Nall, kendisini daha iyi hissettiği kıyafetleri giyiyor.

Modanın tamamen kişisel tercihlere göre şekillenmesi gerektiğini belirten Nall, vücut hatlarını ortaya çıkartmaması konusunda eleştirenleri ciddiye almadığını belirtti. Kadınların vücutlarını saklamak zorunda kalmaması gerektiğini vurgulayan Nall, iç çamaşırlı pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Doğumdan sonra kansere yakalandı! Bacağını kaybetmesine rağmen hayat mücadelesine devam etti

Başka kimseye ihtiyaç duymadan aslında kişinin güveninin kendisini sevmesi ile başladığını ifade eden modelin iç çamaşırlı pozlarına övgü dolu yorumlar yağdı. 17 bin beğeni alan fotoğraflara kullanıcılar, “Muhteşem görünüyorsun”, “Bu paylaşım bana ilham oldu” gibi yorumlar yaptı.


Paylaş

Kaynaklar