Evli Oldukları Pek Bilinmiyor! İşte Çukur'un Koçovalı'sı Ercan Kesal'ın Kendisi Kadar Ünlü Eşi

815

24 Ağustos 2021
Magazin

Türk sinema dünyasının usta isimleri arasında yer alan Ercan Kesal, genellikle rol aldığı projelerle gündeme gelmesi nedeniyle özel hayatıyla pek konuşulmuyor. Ancak Kesal'in kendisi gibi oyuncu olan Nazan Kesal ile evli olduğunu duyanlar kısa süreli şaşkınlık yaşıyor.

Ünlü oyuncunun eşi, daha önce yayınlanan Halka, Çocuk ve Bir Zamanlar Çukurova gibi pek çok dizide yer aldı. Pek çok farklı projede boy gösteren ve başarılı oyunculuk performansıyla çokça konuşulan Ercan Kesal son olarak Çukur dizisinde canlandırdığı 'İdris Koçavalı' karakteriyle kariyerinde önemli bir başarı sağlamıştı.

59 yaşındaki usta oyuncunun eşinin daha önce Türk televizyonlarında pek çok dizide yer alan önemli bir oyuncu olduğu fazla kişi tarafından bilinmiyor. Kesal, 2005 yılında dünyaevine girmiş olduğu meslektaşı Nazan Kesal ile evli.

Nazan Kesal, daha önce Star TV'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde de anne rolünü canlandırarak başrol oynamıştı. Ercan ve Nazan Kesal'ın evliliğinden Poyraz isminde bir çocukları da dünyaya gelmişti.

Paylaş

Kaynaklar