"göğüslerim Göbek Deliğime Kadar Sarksa Bile Sütyen Takmayacağım" Diyen Ünlü Oyuncu Gillian Anderson'a Komşuları İsyan Etti

515

17 Temmuz 2021
Magazin

Sex Education dizisinde rol alan 52 yaşındaki Amerikalı oyuncu Gillian Anderson'un sütyen takmadığı gerekçesiyle komşularıyla başı dertte. Rahatsızlık verici olduğunu belirttiği sütyeni artık takmayacağını söyleyen oyuncu, komşularının tepkisini çekti.

"Artık sütyen takmıyorum. Sütyen takamam. Üzgünüm" diyen 52 yaşındaki yıldız oyuncu, "Göğüslerimin göbek deliğime sarksa bile umurumda değil. Sütyen takmıyorum. Çok rahatsız edici" ifadelerini kullandı.

Gillian Anderson'un bu açıklaması ise komşularını kızdırdı. Anderson'un komşuları, "Evde çocuklarımız var. Gillian Anderson'un bu kararı çok sorumsuzca" diyerek isyan ettiler.

Sex Education dizisinde rol alan Anderson'un bu kararı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Gillian Anderson bugüne kadar; Crooked House, The Departure, The Mighty The Crown, Hannibal The X Files: I Want To Believe ve Playing by Heart gibi unutulmaz projelerde rol aldı.

Paylaş

Kaynaklar