Hadise'nin Yeni Sevgilisi Mehmet Dinçerler'in Gençlik Fotoğrafı Olay Oldu

158

16 Temmuz 2021
Magazin

Ünlü şarkıcı Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım'dan ayrılmasının ardından Bodrum'da iş insanı Mehmet Dinçerler ile samimi şekilde görüntülendi. İkilinin yakınlaştığı anlar, magazin gündemine bomba gibi düşerken, yakın bir arkadaşına dert yanan Hadise'nin açıklamaları dikkat çekti.

Kaan Yıldırım'la olan ilişkisinin kendisini yorduğunu ve Mehmet Dinçerler'e ilk görüşte aşık olduğunu belirten Hadise, 'Kaan beni çok yordu. Savaştan çıkmış gibiydim. Daha önce bitirmek istedim, 'toparlayalım' diye yalvardı. Her şeyime karışıyordu; işime, fotoğraflarıma. 'Ailem ilişkinin basında çıkmasını istemiyor.' diyordu. Mesaj atıp bitirdim. Kendisine tahammülüm kalmadığını belirttim. Mehmet ise ilk bakışta aşk oldu" dedi.

Hadise'nin yanı sıra Mehmet Dinçerler tarafından da olumlu gelişmeler yaşandı. Şarkıcı ile aşk yaşamaya başlayan Mehmet Dinçerler, Instagram'da takipçi ve beğeni sayısını kısa sürede katladı.

Hadise ile aşk yaşamaya başlamadan önce Instagram'da 70 bin civarında takipçisi bulunan Mehmet Dinçerler, adının sosyal medyada hızla yayılmasının ardından Instagram'da 110 bin takipçiye ulaştı.

Hadise ile birlikte olan Dinçerler'in Instagram'da aldığı beğeniler de 2 kat arttı.

Adının Hadise ile birlikte anılmasıyla popülerliği artan Mehmet Dinçerler'in gençlik yıllarına ait fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu.

Dinçerler'in eski halini görenler 'evrim geçirmiş sanki' yorumunu yaptı.

İşte Mehmet Dinçerler'in geçirdiği değişime ilişkin fotoğraflar:

Paylaş

Kaynaklar