Haluk Levent'in Pcr Testi Pozitif Çıktı! Koronavirüse Yakalandığını Takipçilerine Videoyla Duyurdu

593

03 Eylül 2021
Magazin

Türkiye'nin sevilen sanatçısı Haluk Levent, son yaptırdığı PCR testinin pozitif çıktığını açıkladı. Gelecek ay Rusya'da Kızıl Ordu ile konser gerçekleştirecek olan ünlü şarkıcı, yapılacak provalar için Moskova'ya yapacağı seyahati de iptal etti.

Hiçbir hastalık belirtisi göstermediği için duruma oldukça şaşkın olduğunu ifade eden Haluk Levent, PCR testinin pozitif çıkmasını takipçilerine bir videoyla duyurdu.

Levent, çektiği videoda şunları söyledi.

"Canlarım, Bugün Moskova'da Rus Kızıl Ordu'yla Cumhuriyet Marşı'yla ilgili provalar yapacaktım. Biliyorsunuz gelecek ay Rus Kızıl Ordu'ya konserlerim var ama olmadı, gidemedim Moskova'ya. Çünkü dünden yaptırdığım PCR testi pozitif çıkmış. Ben de inanamıyorum yani şaşkınlık içerisindeyim. Çünkü hiçbir belirtisi yok, hiçbir şeyi yok. Yani Kovid olmadığıma yemin edebilirim ama ispat edemem. Bu nedenle birkaç gün dinlenmem gerekecek. Doktor, 2 kez aşı olduğumdan dolayı böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor. Ama ben neden hafif atlatıyorum, onu da bilmiyorum. Dediğim gibi hiç değişen bir şey yok. Ama yine de birkaç gün konserlerim var, onlar ertelenecek. Sizlerle paylaşmak istedim ve AHBAB faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu şekilde Zoom toplantılarına gidiyorum keyifli keyifli. Bilginize."

Paylaş

Kaynaklar