İlayda Alişan Rol Arkadaşı Serkay Tütüncü İle Aşka Mı Yelken Açtı?

779

25 Mayıs 2021
Magazin

Sezona oldukça iddialı bir şekilde başlayan Masumiyet dizisi bu akşam yayınlanacak 13. bölümüyle ekranlara veda edecek. Etkileyici konusu ve güçlü kadrosu ile dikkat çeken fenomen dizinin ekran yolculuğu kısa sürse de İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi genç oyuncuların arasında bağ kurmasına ve yıldızının parlamasında etkili oldu. Öte yandan dizide Ela ve İlker aşkı anlatılırken, İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü'nün gerçek hayattaki yakınlığı ise dizi hayranlarını heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz aylarda İlayda Alişan'ın meslektaşı Halit Özgür Sarı ile aşk yaşadığı ancak ayrıldıkları ortaya çıktı. Genç oyuncunun, Sarı ile tüm fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silmesi ve Sarı'yı takipten çıkarması iddiaları doğruladı. Yaşanan ayrılığın ardından İlayda Alişan'ın dizide rol arkadaşı olan Serkay Tütüncü'yle aşk yaşadığı iddiası sosyal medyada gündem oldu.

Aşk iddiaları ile anılan İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü çiftinin rol aldıkları dizinin final yapmasının ardından tatile çıkması ise aralarından su sızmadığını kanıtlar nitelikte. Set dışında eğlenceli görüntülerini sık sık sosyal medya hesabından yayınlayan Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'a tatillerinde eşlik ediyor. Alişan ve Tütüncü'nün dizi biter bitmez birlikte tatile çıkması aralarındaki aşk dedikodularını güçlendirdi.

Paylaş

Kaynaklar