İsmail Balaban Annesinin "yılan" Dediği Nişanlısı Hakkında Konuştu: Memlekete Gidince Görüşeceğim

953

08 Temmuz 2021
Magazin

Milli güreşçi İsmail Balaban, Survivor 2021'de yarıştığı dönemde ödül oyununda annesi ile görüşmüş ve duydukları karşısında gözyaşlarına hakim olamamıştı. Balaban'ın annesi, "Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada" diyerek nişanı attıklarını söylemişti.

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, ise Hürriyet'e verdiği röportajda nişanlısı Gamze Atakan'dan ayrılıp ayrılmadığını ilk kez açıkladı. Konu hakkında aylar sonra konuşan İsmail Balaban, "Adadayken annenle telefon konuşmanda, nişanlınla ailen arasında bir sorun yaşandığını öğrendin. Şimdi durum nasıl?" sorusuna Balaban şöyle yanıt verdi: "Daha konuşmadık. Memlekete gidince hem ailemle hem onunla görüşeceğim."

Balaban, "Zor muydu o dönem?" sorusuna ise, "İletişim oyununda annemle konuşacağımı duyunca çok sevindim. Ama annem bir anda telefonda ağlamaya başladı. Çok üzüldüm, ağladım, etkilendim ama güçlü kalmaya çalıştım. 'Bir şeyler yaşanmış ama bu adada bir hedefim var' diye düşündüm. Dışarıya yansıtmamaya çalıştım ama zordu" ifadelerini kullandı.

Yarışmacı İsmail Balaban'ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban, telefonda oğlunun nişanlısı için, "Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et" demişti.

Öğrendikleri karşısında büyük şok yaşayan İsmail Balaban'ın ikizi Turan Balaban, Instagram hesabından bir açıklama yaparak annesinin yanlış anlaşıldığını belirtmişti. İsmail Balaban ise duydukları karşısında günlerce kendine gelememişti.

Paylaş

Kaynaklar