Mehmet Ali Erbil'e Yeni Aşkı Funda Aksu'dan Kötü Haber! Apar Topar Fotoğrafını Kaldırdı

677

25 Mayıs 2021
Magazin

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun süre hastanede kalan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, tedavisine bir süredir evde devam ediyordu. Aşk konusunda sessizliğini koruyan Erbil, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabına eklediği fotoğrafla, yeni aşkını ilan etmişti.

Erbil'in Instagram profil fotoğrafına kendisinden 40 yaş küçük Funda Aksoy'la yan yana fotoğrafını koyması, "yeni aşk ilanı" olarak yorumlanmıştı.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in 24 yaşındaki Funda Aksoy'dan kötü haber geldi. Yaşananların ardından Erbil ile aşk yaşadığı iddia edilen Funda Aksu sessizliğini bozdu. 2. Sayfa'ya sosyal medya üzerinden ulaşan Aksu, "Sadece telefonla görüntülü görüştük, hiç yan yana gelmedik. Herhangi bir aşk söz konusu olamaz" diye konuştu.

Aksu, sözlerine "Kendisi yaşça büyük benden. Profil resmi kendisi yapmış kolajla, görüşmedim. O yüzden mümkün değil böyle bir şey" diye devam etti.

Mehmet Ali Erbil'in Instagram profiline koyduğu Aksu'nun yer aldığı kareyi değiştirmesi ve kendi tek fotoğrafını koyması da dikkat çekti.

Paylaş

Kaynaklar