Müge Anlı'da Hayrete Düşüren Anlar! Yeğeninin Eşiyle Kaçan Amca, Sevgilisi İçin Gözyaşı Döktü

354

22 Mayıs 2021
Magazin

Ankara'da yaşayan 40 yaşındaki evli ve bir çocuk sahibi Seda Aksu, eşinin amcası olan Emir Aksu ile 6 Mayıs'ta ortadan kayboldu. Yaklaşık 3-4 ay önce ilişkileri başlayan ikiliden Seda Aksu'yu bulmak için acılı anne-baba ile teyze ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert'in yolunu tuttu.

Seda Aksu'nun eşinin amcasıyla kaçtığını söyleyen acılı aile, her şeye rağmen kızlarının geri dönmesi için çağrıda bulundu. Müge Anlı'da canlı yayının devam ettiği sırada telefonla ihbarda bulunan amca Emir Aksu'nun askerlik arkadaşı İbrahim Tanrıöver, ikilinin Denizli'de, kendi evinde olduğunu söyledi.

Yayının ardından Denizli Başkarcı Jandarma Komutanlığında ifade veren ikiliden Emir Aksu, Müge Anlı'nın yolunu tutarken Seda Aksu ise amcasının ikna etmesiyle evine döndü. Canlı yayına gözyaşları içinde katılan amca Emir Aksu ise ihanet ettiği eşinin karşısında sevgilisi için, "Yine de peşindeyim" dedi. Yaklaşık 3-4 aydır ilişki yaşadıklarını söyleyen Emir Aksu, "Yarı yolda bırakıldığım için çok üzgünüm. Yine de çok seviyorum. Seda beni kaçmaya zorladı. Bana '2 aylık hamileyim' dedi" şeklinde konuştu.

Yayına katılan bir diğer isim Seda Aksu ise sevgilisi Emir Aksu'nun sözlerinin aksine kaçırıldığını ifade etti. Emir Aksu'nun kendisini 10 senedir sevdiğini belirten Seda Aksu, şunları kaydetti: "Emir'den etkilenmiştim ancak sevmemiştim. Beni tehdit etti. Mecbur kaldım, zorla kaçırıldım. İyi ki beni buldunuz. Hala eşimi seviyorum. Herkesten özür dilerim"

Paylaş

Kaynaklar