Necati Şaşmaz'ın Zikir Videosu, Kurtlar Vadisi Irak Filmindeki Sahneyi Akıllara Getirdi

592

06 Haziran 2021
Magazin

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile ünlenen Necati Şaşmaz, eski eşinin gündeme bomba gibi düşen iddiaları ile gündeme geldi.

Şaşmaz'ın eski eşi ve 2 oğlunun annesi Nagehan Kaşıkçı'nın boşanma dosyasındaki iddiaları dikkat çekti. Eski eşinin kendini mehdi olarak gördüğünü iddia eden Kaşıkçı, ayrıca Necati Şaşmaz'ın Kadiri tarikatındaki bir zikir videosunu da dosyaya ekledi; 8 yaşındaki oğlunun da bu tarikatın veliahtı olarak görüldüğünü ileri sürdü.

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ın dava dosyasında yer alan zikir videosu ise bugünün en çok konuşulan konularından biri oldu. Kalabalık bir grup eşliğinde zikir çeken Şaşmaz'ın o anları, akıllara Kurtlar Vadisi Irak filmindeki bir sahneyi getirdi. Söz konusu filmdeki sahnede de aynı şekilde kalabalık bir grubun zikir çektiği anlar yer alıyor.

Necati Şaşmaz'ın gündem olan zikir videosunda kalabalığın tam ortasında bulunan küçük çocuk dikkat çekmişti. O çocuğun Şaşmaz ve Kaşıkçı'nın 8 yaşındaki oğulları A.N olduğu öğrenildi. Kaşıkçı'nın iddiasına göre sekiz yaşında olan oğulları A.N. tarikatın gelecekteki lideri kabul ediliyor. Yaşlı müritler A.N.'ye 'Ağabey' diye sesleniyor, çocuğun elini öpüyor.

Paylaş

Kaynaklar