Özlem İle Berkay’In Kızları Arya Dört Yaşında

241

29 Eylül 2021
Magazin

Mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı Berkay Şahin ile Özlem Ada Şahin'in ilk çocukları Arya dört yaşına bastı. Kızlarının doğum günü için bir parti organize eden çift, kutlamada çekilen fotoğrafları da takipçileriyle paylaştı.

2016 yılında nikah masasına oturan Berkay Şahin ile Özlem Ada Şahin, kızları Arya'yı 2017'de Zeynep Mira'yı ise 2019'da kucaklarına almıştı. Çiftin, ilk çocukları Arya, dört yaşına girdi.

Ünlü çift, kızlarının arkadaşlarının katıldığı kutlamada çekilen renkli kareleri de sosyal medya hesaplarından takipçilerinin beğenisine sundu.

PARTİYE KATILANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Şahin, 'Frozen' temalı partide kızları Arya ve Zeynep Mira'ya mavi renkli bir elbise giydirdi. Özlem Ada Şahin, paylaşımlarında ayrıca, kutlamaya katılan dostlarına da teşekkür etti.

Paylaşımlarıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Özlem Ada Şahin ile Berkay Şahin'in kızları Arya'ya, "İyi ki doğdun" yorumları yapıldı.

'ÜÇÜNCÜ ÇOCUK' AÇIKLAMASI

Öte yandan Özlem Ada Şahin, geçtiğimiz aylarda yaptığı paylaşımla kafaları karıştırmıştı. Yayınladığı videoda karnını tutan Şahin, bir takipçisinin, "Bence hamilesin." yorumuna, "Değilim, olsam söylerdim. Elbise potluk yaptı, hepsi bu" yanıtını vermişti.

Paylaş

Kaynaklar