Seda Sayan’I Üzen Haber! Eniştesi Coşkun Yıldız Vefat Etti!

975

31 Ağustos 2021
Magazin

Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi'nde yaşayan şarkıcı Seda Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız 10 Şubat'ta motosikletiyle seyir halindeyken arkadan gelen bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanmıştı.

Uzun bir süredir hastanede yaşam mücadelesi veren Coşkun Yıldız hayatını kaybetti. Seda Sayan'ın geçen ay sosyal medyadan Coşkun Yıldız ile ilgili yaptığı paylaşım herkesi duygulandırırken, Yıldız o anlarla akıllarda kalmıştı. Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi'nde yaşayan şarkıcı Seda Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız 10 Şubat'ta motosikletiyle yolculuk yaptığı sırada, arkadan gelen bir otomobilin çarpması sonucu ağır bir şekilde yaralanmıştı.

SEDA SAYAN ENİŞTESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Ünlü sanatçı acı haberi alır almaz eniştesinin yanına giderken, Yıldız'ın hastanedeki tedavi sürecinde yanında olmuştu. Coşkun Yıldız ve eşi evliliklerinin 15. yılını geride bırakırken, Seda Sayan hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı takipçileriyle paylaşmıştı.

SEDA SAYAN'IN ENİŞTESİ COŞKUN YILDIZ YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Uzun bir süredir yaşam mücadelesi veren Coşkun Yıldız'dan bugün acı haber geldi. Seda Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız hayatını kaybetti.

Uçankuş Tv ailesi olarak Coşkun Yıldız’a Allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyoruz.

 

 

 

Paylaş

Kaynaklar