Şevval Şahin Uzaklaştırma Kararı Aldırdığı Sevgilisi Yiğit Marcus Aral'la Barıştı

522

18 Temmuz 2021
Magazin

Yiğit Marcus Aral, olaylı şekilde yarıldığı Şevval Şahin'le barıştığını resmen duyurdu. Aral, modelin kendisinden ayrıldığı dönem Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yla çıktığı yemekte olay çıkarmıştı. Kamışlı ile Şahin'in yemek yediği mekana giden Aral, Kamışlı'yı sandalyeyle birlikte denize attığı görüntü uzun süre magazin gündemi meşgul etmişti.

Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral'a tepki gösteren Şevval Şahin, olaydan sonra uzun bir paylaşım yaparak, "Dışarıdan çok komik görünen bu olay unutmayın ki bana yapılan büyük bir psikolojik şiddet... Lütfen bu durumda fikir yürütürken bu ilişkinin birçok bilmediğiniz faktörleri olduğunu unutmayın. Bu olaydan sonra artık güvende hissetmediğim için yasal yollara da başvurdum. Gerekenler yapılıyor" açıklamasını yapmıştı.

Şevval Şahin'in şikayeti sonrası hakim karşısına çıkan Yiğit Marcus Aral hakkında Şahin'in ''100 metre yakınına yaklaşmaması'' kararı verilmişti.

Geçtiğimiz haftalarda bir mekanda yan yana görülen ikili, barışmayı Instagram'dan da ilan etti. Aral, sevgilisi Şahin'le yemek yediği anları paylaşarak barıştıklarını ilan etti.

Paylaş

Kaynaklar