Şeyma Subaşı'nın Sevgilisiyle İlgili Bomba İddialar: Adını Değiştirdi, Aynı Adreste Birden Fazla Şirket Kurdu

628

09 Haziran 2021
Magazin

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın bir süre önce yeni aşka yelken açtığı ve kısa süre önce de evlilik teklifi aldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkında bomba iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde çalıntı araba haberi, mankenleri kullanarak dolandırıcılık ve mallarının sahteliği yönünde suçlamalar yöneltilen Alsaloussi hakkında bu kez bambaşka iddialar ortaya atıldı.

Kanada merkezli bir haber sitesinde yer alan habere göre Kanada'da pasaport başvurusu yapan Alsaloussi'nin başvurusu sırasında gerçeğe aykırı beyanatta bulunduğu gerekçesiyle pasaportu 3 yıllığına askıya aldı. Ancak yüksek mahkemeye taşınan taşınan ceza, fazla bulunmasının ardından bozuldu.

Alsaloussi hakkında dikkat çeken bir detay ise ismiyle ilgili oldu. Doğduğundaki Mohamed Essam El Saloussy adı ile 2005 yılında Kanada vatandaşı olan Mısırlı sevgilinin, 2017 yılında adını, şu anki ismi olan Mohammed Alsaloussi ile değiştirdiği iddia edildi.

Alsaloussi hakkında en çarpıcı iddialardan biri uyuşturucu madde kullanımı nedeniyle tutuklanması oldu. İddialara göre Alsaloussi, Kalifornia'da "publıc intoxication" suçundan yani halka açık alanda başkalarını rahatsız edecek şekilde alkollü ya da uyuşturucu madde etkisi altında olmaktan dolayı tutuklandı.

Subaşı'nın sevgilisinin 3 adresi döndürüp dolaştırıp şirketler kurduğu ve bu adreslerin bazen şirket adresi bazen de kendisinin ikametgah adresi olarak paylaşıldığı ifade edildi. Ayrıca milyarder olduğu söylenilen Alsaloussi'nin Forbes listesinde yer almaması da dikkat çekti.

Alsaloussi'nin Alsaloussi Holding'de 9 yıldır CEO olduğunun görüldüğü Linkedin hesabında sadece 22 bağlantısı olması ve şirketin 2018'de kurulmuş olması da hakkındaki iddiaları güçlendirdi.

Paylaş

Kaynaklar