Sıla-İlker Kaleli Çiftinin Manzaralı Sohbeti

282

11 Ekim 2021
Magazin

Yılın sürpriz aşıkları Sıla ve İlker Kaleli, yaz sezonunu geçirdikleri Bodrum'dan sonra İstanbul'a döndü. Çift, önceki gün Kaleli’nin evinin bahçesinde, Boğaz manzarasına karşı sohbet ederken objektiflere yansıdı.

İlişkileri yılın ilk aylarında başlayan ve ilk kez yazın Bodrum’da görüntülenen Sıla ile İlker Kaleli, sonbaharın gelişiyle birlikte İstanbul’a döndü.

BALKONDA SOHBET

Hürriyet'ten Deniz Boy'un haberine göre; çift, önceki gün uzun süredir ekranlardan uzak olan İlker Kaleli’nin Rumelihisarı’nda bulunan evinin bahçesinde objektiflere yansıdı.

Boğaz manzarasına karşı kahve içip koyu bir sohbete dalan Sıla ve İlker Kaleli, muhabirlerden daha fazla fotoğraf çekmemeleri için ricada bulundu.

SEVGİLİSİNİ İZLEMİŞTİ

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Bitez'de plajda görüntülenen Sıla-İlker çifti, gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkarmıştı.

41 yaşındaki Sıla, akşam saatlerinde kız arkadaşı ile denize girerken, kendisinden dört yaş küçük sevgilisi İlker Kaleli de onu izlemişti.

İLK KEZ BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Uzun süre gazetecilere görüntü vermemek için çaba sarf eden ünlü çift, daha önce de Bodrum Ortakent’te motosiklet üzerinde objektiflere yansımıştı.

AŞKINI İLAN ETMİŞTİ

Aşk iddialarını bir süre yanıtsız bırakan Sıla ile İlker Kaleli, Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini ilan etmişti.

"GELİRMİŞ"

Kaleli, Sıla'nın kendisine sarıldığı kareyi "Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere..." notuyla paylaşmıştı.

"CANIMIN CANISIN"

Sıla ise yayınladığı bu kareye, "Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet... Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" notunu düşmüştü.

Paylaş

Kaynaklar