Sütyen Paylaşımı Olay Olan Aynur Aydın'dan Yeni Çıkış: Libidom Düşük

854

14 Temmuz 2021
Magazin

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamaları sırasında söylediği şarkılarla geniş bir kitlenin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Aynur Aydın, dikkat çeken çıkışlarda bulunmaya devam ediyor. Sütyenleriyle düet yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaşması olay olan ünlü şarkıcıdan çok konuşulacak yeni açıklamalar geldi.

Sergen Deveci'nin Youtube'de hazırladığı 'Daniska Show' programda renkli dakikalar yaşanmasına neden olan Aynur Aydın, özel hayatına ilişkin de konuştu. Aydın, sosyal medya paylaşımlarının çarpıtıldığını ve bu nedenle sık sık yanlış anlaşıldığını belirtti.

Daha evvel sütyenli pozları ile olay yaratan Aydın, Twitter paylaşımlarını başka tarafa çekildiğini söyleyerek konulara açıklık getirdi.

Deveci'nin ünlü şarkıcıya, 'çekici gözükmeyi sen mi istiyorsun' demesi üzerine Aydın, böyle bir şey için çaba sarf etmediğinin altını çizerek 'Kendimi hiç çekici bulmuyorum' sözleriyle herkesi şaşırttı.

Açıklamalarına devam eden Aydın, "Dışarıdan çekici, libidosu yüksek gözüküyorum ancak gerçekte çok aksine ne kendimi ne çekici bulurum, ne de libidosu yüksek biriyim" şeklinde konuştu.

Paylaş

Kaynaklar