Tatil Sezonunu Fethiye'de Açan Tuvana Türkay'dan İddialı Poz

302

26 Haziran 2021
Magazin

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte başta Bodrum, Alaçatı, Fethiye, Çeşme ve Kemer gibi tatil beldeleri de ünlülerle dolup taşmaya başladı. Tatilin tadını doyasıya çıkaran ünlü isimler, bikinili pozlarını da sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmiyor.

Son olarak Fethiye'de tatil yapan ünlü oyuncu Tuvana Türkay'dan mavi bikinili poz geldi. Oldukça iddialı bir bikini giyen Türkay'ın fotoğrafı, hayranlarından tam not aldı. Güzel oyuncunun fotoğrafı hemen denizden çıktıktan sonra çektirmesi de gözlerden kaçmadı.

Son dönemde estetik haberlerine konu olması nedeniyle şikayetini dile getiren ünlü oyuncu Türkay, vücudunda burnunun haricinde hiçbir yerinde estetik olmadığını söylemişti.

Diğer yandan ünlü oyuncu, 15 Temmuz'dan itibaren Londra'da yaşamayacak başlayacak. Bilindiği üzere İngiltere'de bir oyunculuk okulu açan Türkay, pandemi nedeniyle okulda faaliyet gösteremiyordu. Salgının seyrinin düşmesinin ardından oyunculuk okulunu yeniden açacak olan Türkay, gençlere kaldığı yerden eğitim vermeye devam edecek.

İşte Tuvana Türkay'ın o pozu:

Paylaş

Kaynaklar