Transparan Kıyafeti Olay Yaratan Gülşen'e Meslektaşı Gülben Ergen'den Destek: Yürü Be Gülşen

507

14 Temmuz 2021
Magazin

Koronavirüs salgınında normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte uzun süredir sahnelerden uzak olan sanatçılar da sahnelerine kavuştu. Konser veren isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Gülşen'in sahne için seçtiği transparan kıyafet tartışmalara neden oldu.

Gülşen, şarkılarıyla sevenlerini eğlendirirken, kıyafet tercihiyle de geceye damga vurdu. Ünlü popçu, transparan pantolonun altına siyah iç çamaşırı giydi. Şarkıcı fotoğraflarını, "Çok özlemiş, çok özlenmişim." notuyla Instagram'dan paylaştı. Gülşen'in tarzı sosyal medyada da çok konuşuldu. Sanatçının kıyafetini abartılı bulanların yanı sıra beğenenler de vardı.

Şarkıcı Gülben Ergen de transparan tercihi ile çok konuşulan Gülşen'e destek verdi. Ergen, Twitter hesabından yayınladığı gönderide, "Sahne şov yeridir. Dünyanın tüm yıldızları, sesi, sahnesi, şarkıları kadar kostümleri ile de konuşulurlar. Gülşen'in cesur ve 'Herkese yakışması aşırı zor' olan kostümü, unutmayın ki sesinin ve bestelerinin önüne geçemez" ifadelerine yer verdi. Ünlü sanatçı, sözlerini, "Yürü be Gülşen!" şeklinde noktaladı.

Paylaş

Kaynaklar