Ünlü Oyuncu Hafsanur Sancaktutan'dan Cinsel İstismar İtirafı: Pedofili Bir Adamın Torunuyum

821

01 Temmuz 2021
Magazin

Türkiye, 7 ve 10 yaşındaki 2 kardeşin cinsel istismar davasında, aralarında annelerinin ve üvey babalarının da bulunduğu sanıkların tutuksuz yargılanmasına karar verilmesi nedeniyle ayağa kalkarken, oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın sosyal medya hesabından, "artık susmak yok" diyerek yaptığı paylaşım büyük yankı uyandırdı.

Sancaktutan, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda, öz dedesi tarafından cinsel istismara uğradığını söyledi. Sancaktutan, "Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuyum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşlarım tarafından da tacize uğradım. Artık susmak yok" dedi.

Sancaktutan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Okuyun bu hikaye çok tanıdık! Susup ayıptır aman duyulmasın diyen herkes! Evet siz de çocuk istismarı yapıyorsunuz. İtiraf ediyorum, benim de hikayem buna benzer! Ben de ifşalasam mı herkesi? Utanırlar mı yaptıklarından?

Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuyum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşlarım tarafından da tacize uğradım. Artık susmak yok.

Utanmıyoruz, korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyorum! Kızlar susmayın. Artık susmak yok çünkü yalnız değiliz. Sizler çok değerlisiniz, çünkü sizi çok seviyorum"

İşte Sancaktutan'ın yaptığı o paylaşımlar:

Paylaş

Kaynaklar