Ünlü Sanatçı Alişan'ın Kardeşi Selçuk Tektaş Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

660

22 Temmuz 2021
Magazin

Ünlü sanatçı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gün önce tespit edilen koronavirüs teşhisi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Sarıyer Maslak'ta bulunan özel bir hastanede tedavi alınan Tektaş'ın durumu gece saatlerinde ağırlaştı.

Ancak Selçuk Tektaş, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Tektaş'ın acılı ailesi ve sevenleri hastane önüne gelerek göz yaşlarına boğuldu. Mahsun Kırmızıgül, şarkıcı Berkay ve Ceylan, Alişan'ı teselli etmek için hastaneye geldi.

Haftalardır kardeşinden gelecek iyi haberi bekleyen ve bir an olsun hastane önünden ayrılmayan Alişan ise aldığı ölüm haberiyle yıkıldı. Sabaha karşı sosyal medya hesabından acı haberi duyuran Alişan, "Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık. Cenazemiz bugün öğle namazına müteakip Teşvikiye camisinden kaldırılacaktır" dedi.

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş 12 Mayıs 1980 yılında dünyaya geldi. 2009 yılında Merve Tektaş ile evlenen Selçuk Tektaş, iki kız babasıdır. Tektaş, uzun yıllardır şarkıcı Alişan'ın menajerliğini yapıyordu.

Paylaş

Kaynaklar