Yeşilçam'ın Efsane İsmi Havuz Başından Paylaştı

904

08 Kasım 2021
Magazin

Yeşilçam'ın güzel isimleri arasında bulunan Gülşen Bubikoğlu Instagram'da sık sık paylaşımlar yaparak dikkat çekiyor. Yıllara meydan okuyan Bubikoğlu, havuz başında keyif yaptı.

Yeşilçam'ın kadın oyuncuları deyince akla ilk gelen isimlerden biri olan Gülşen Bubikoğlu, güzelliğiyle bir döneme damga vurmuştu. Yapılan anketlerde hep birinci seçilen Bubikoğlu, güzelliğiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yıllar önce setlere veda eden Bubikoğlu, hayranlarıyla iletişimini sosyal medya hesabı üzerinden kuruyor. 66 yaşındaki oyuncu, artık tüm zamanını ailesine ve kendisine ayırmayı tercih ediyor.

Instagram hesabı aktif olarak kullanan Gülşen Bubikoğlu, yeni pozlarını hayranlarının beğenisine sundu. Ünlü oyuncu havuz başında poz vererek güneşin keyfini çıkardı. Bubikoğlu paylaşımına "Son güneşli günlerin tadını çıkarmak/Pastırma yazı" yorumunda bulundu.

Yıllara meydan okuyan oyuncu "Ve biraz dinlenme D vitamini eşliğinde" notuyla ikinci pozunu da yayınlayınca kısa sürede beğeni topladı.

Yeşilçam'a 70'li yıllarda adım atan Bubikoğlu, 'Gırgıriye', 'Leyla ile Mecnun', 'Yaban', 'Görgüsüzler', 'Paramparça' gibi birçok filmin başrolünde yer alan Gülşen Bubikoğlu, son olarak 1998'de 'Affet Bizi Hocam' dizisinde oynadı.

Ekralara dönmeyi düşünmediğini her fırsatta dile getiren Bubikoğlu, bir takipçisinin, "Ekrana ne zaman döneceksiniz? Artık sizi çok özledik" sorusuna yanıt verdi.

Bubikoğlu, "Vaktimi kızım Zeynep'ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum genellikle. Bana büyük enerji veriyor. Hayata bağlıyor. Çok neşeli, kaliteli anlar yaşıyoruz."

"Dizilerden ise sağ olsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ama bazı şeyler geçmişte kaldı. O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum" dedi.

1974 yılında yapımcı Türker İnanoğlu ile nikah masasına oturan Gülşen Bubikoğlu, 1977'de kızı Zeynep İnanoğlu'nu kucağına almıştı.

Paylaş

Kaynaklar