Zeynep Demirel İsyan Etti!

139

01 Kasım 2021
Magazin

Spor dünyası, Cadılar Bayramı'nı kostümleriyle doyasıya kutladı. Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel de bu akıma katılanlar arasında.

Zeynep Demirel kıyafetine gelen eleştirilere, "Dininizin yozlaşmasını dert edeceğinize ekonomimizi dert edin" diye yanıt verdi, ortalık birbirine girdi.Dünyayı kasıp kavuran Cadılar Bayramı (Hallowen) akımına Türk ünlüler de dahil oldu. Birbirinden ilginç kıyafetlerle partiye katılan ünlü isimler sosyal medyaya damga vurdu. Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel de akıma katıldı. Ancak attığı fotoğraflardan daha çok konuşulacak 'tepki' açıklaması yaptı.

"EKONOMİYİ DERT EDİN

"Zeynep Demirel kostümlerini eleştirenlere sert sözlerle yüklendi. Demirel, "Aslında Cadılar Bayramı kökeni hristiyanlık öncesine, paganizme dayanıyor diye uzun uzun başlayacağım ama vallahi üşendim. Popüler kültür şeyi işte. Eğlenceli, seviyoruz. Fazla anlam yüklemeyin. Dininizin yozlaşmasını bu kadar dert edeceğinize ekonomimizi dert edin. Sevgiler" ifadelerini kullandı. Bu paylaşımın altına çok sert yorumlar bırakıldı.

Paylaş

Kaynaklar