Ahmet Nur Çebi: Ghezzal'in Menajeriyle Görüşmeler Olumlu Devam Ediyor Ancak Leicester City İle Henüz Anlaşamadık

217

09 Temmuz 2021
Spor

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Rachid Ghezzal transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcuyu kadroda tutmak istediklerini belirten Çebi, görüşmelerin olumlu seyrettiğini söyledi.

Leicester City ile henüz anlaşamadıklarını belirten başkan, "Rachid Ghezzal için menajeriyle görüşme halindeyiz. Görüşmeler olumlu devam ediyor. Ancak Leicester City ile henüz anlaşma sağlayamadık, kulübüyle olan durumu daha çözemedik. Ghezzal'ı kadromuzda tutmak istiyoruz. Görüşmelerimiz bir süre daha devam edecek" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Rachid Ghezzal'a bonuslar dahil yıllık 2 milyon 250 bin euro önerdi. Gerçekleşmesi mümkün olan bu bonuslarla birlikte Ghezzal'ın bir sezon sonunda bu rakamı kesin olarak alabileceği belirtildi. Sözleşme süresinin ise 3 yıl olduğu vurgulandı.

Öte yandan görüşmede büyük sürprizi menajer Anouir Fazuli yaptı. Fazuli, "2.5 - 3.5 milyon euro arasında bir rakama Leciester City'den Ghezzal'ın bonservisini alabiliriz" dedi. Beşiktaş ile Anouir Fazuli arasında gün içinde yapılan ilk görüşmeler sonlanırken, taraftar kısa bir süre içerisinde yeniden bir araya gelecek.

Paylaş

Kaynaklar