Ali Koç Transferlerle İlgili Net Mesajlar Verdi, Ayrılmayan İsmi De Uyardı: Sorun Çıkartana Sorun Yaratırım

773

01 Eylül 2021
Spor

Sarı-Lacivertliler'in Başkanı Ali Koç, Candaş Tolga Işık'a transferlerle ilgili net bilgiler verdi.

İşte Koç'un transfer sözleri:

"Min-jae ve Rossi'yi UEFA listesine yazdırdık. Geriye bir tek forvet kaldı. 2 Eylül'e yetişir mi, yetişmez mi göreceğiz. Forvetimizin de yetişeceğini düşünüyorum. Sezon sonu FFP bitiyor. Umarım incelemede sorun çıkmaz.

İyi bir bonservis geldi kadro dışı kalan oyuncumuza. Burada kazandığının iki mislini istedi. Böyle davranan başkaları olursa devre arasında nasıl teklif gelirse gelsin mayısa kadar otururlar. Sorun çıkartırsalar, sorun çıkartırım. Çift yönlü ilişki. Birkaç arkadaş iyi düşünsün.

Caulker ile oynamak istediği için yollarımızı ayıracağız. Çin'den çok iyi bir teklif var. Onu değerlendirmiyor şu an. Türkiye'den çok iyi teklifler var. Konuyu kişiselleştirdiği için belli şartlar önümüze sunuyor.

Rossi'yi bedel ödemeden aldık. 23 yaşında ve çok önemli bir futbolcu.

Caulker, bir fırsat transferiydi ve hocayla görüşmeler sırasında kendisine haber de verilmişti. Caulker, bizim takımda görmek istediğimiz karakterde bir oyuncu. Bize gelmek istedi ve biz de aldık. Hocamız Serdar'ı da istememişti ama şimdi çok memnun ondan.

Morita transferini istediğimiz noktaya getiremedik. Biz artık o işte yokuz.

Bonservisiyle gelmek istedi. Galatasaray'la anlaşmaya vardı. Bize önerildi, hocamıza sunduk. O da olumlu baktı. Bizim şartlarımıza uymadı. Çok düzgün bir çocuk. Hayırlısı olsun.

Dorukhan, Beşiktaş'la anlaşamıyordu, Ocak ayında boşa çıkacaktı. Teknik kadromuz çok beğeniyordu. İlgilenebileceğimizi söyledim. Ahmet Nur Çebi, 'ocak ayında size gelirse gönül koyarım dedi' bize."

Paylaş

Kaynaklar