Aslı Enver İle Aşk Yaşamaya Başlayan Kerem Tunçeri'nin 4 Farklı Kadına Attığı Mesajlar İfşa Oldu

1615

21 Nisan 2020
Spor

Emekli basketbolcu Kerem Tunçeri ile sosyal medya üzerinden mesajlaştığını iddia eden 4 kadının arka arkaya yaptıkları paylaşımlar bir anda gündeme oturdu.

İddialara göre Kerem Tunçeri'nin sosyal medyayı aktif olarak kullanan bu 4 kadın ile Instagram üzerinden mesajlaştıkları ortaya atıldı.

Instagram'da Beren Güney ismiyle yer alan bir kullanıcı Kerem Tunçeri'nin kendisine attığı mesajları ifşa etti.

İlk paylaşımın ardından bu kez model olduğu öğrenilen Ecem isimli bir kullanıcı da Kerem Tunçeri ile Instagram'da bu yazışmaları gerçekleştirdiğini takipçilerine duyurdu.

İki kadının paylaşımları sosyal medyada bir anda gündeme oturduktan sonra ise bu kez 3. bir isim ortaya çıktı.

Elif Şen isimli kadın kendisinin Kerem Tunçeri'den aldığı mesajlar ve karşılıklı mesajlaşmalarını takipçilerine duyurdu. Üçüncü ismin de ortaya çıkmasından sonra sosyal medyada bir anda Kerem Tunçeri'nin ismi en çok arananlar listesine girdi.

Kerem Tunçeri'nin attığı mesajları yayınlayan son isim ise genç model Hande Taşkın oldu. Tunçeri'nin attığı mesajları ifşa eden Taşkın, eski basketbolcunun mesajlarını yayınlayan 4. isim oldu.

Doğruluğu henüz kanıtlanmayan paylaşımlar Twitter ve Instagram üzerinde büyük dikkat çekiyor. Daha önce de bir çok sporcu ile yazışmalarını ifşa eden güzeller isimlerini bu şekilde fazlasıyla duyurmuştu.

Paylaş

Kaynaklar