Beşiktaş Başkanı Çebi'nin Talepleri Şaşırttı! Açık Açık Tff'den Torpil İstedi

914

06 Haziran 2021
Spor

Siyah-Beyazlılar'ın Başkanı Ahmet Nur Çebi, limitlerin artırılması için talebini yineledi. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'yi temsil edeceğini vurgulayan Başkan, TFF'den 'torpil' istedi.

Çebi, "Limitlerimizi çok geriye çekiyorsunuz. Bu sene daha da çekecekler, bunu yapmayın. Özellikle Beşiktaş için hiç yapmayın, hatta torpil yapın. Çünkü biz ülke puanı açısından önemli şeyler yapmak istiyoruz. Zaten buna mecburuz. Bu bizim vazifemiz" talebinde bulundu. TFF'nin vereceği yanıt merak konusu oldu.

Çebi yabancı sayısıyla ilgili de, "Sahaya çıkıyorsunuz 11 yabancı oynuyor. İçinde bir Türk oyuncu yok, İstiklal Marşı okunuyor. Bu da hoş tablo değil. Diğer taraftan da bu tür konularda da bir anda karar vererek geçiş yapamazsınız, süreç ister. Çünkü yapılmış kontratlar var" değerlendirmesini yaptı.

Yabancı sınırlamasıyla kenarda oturacak oyuncuların külfet olduğunu da ifade eden Başkan, "Milyonlarca avro verdiğiniz insanları sahaya çıkarmamak da hoş bir şey değil. Şu krizde, ekonomide yaptığınız sözleşmeler var. Oyuncu 'git' dediğinizde gitmiyor. Hemen hemen her konuda pandemiden kaynaklanan sıkıntılar var" diye sözlerini tamamladı.

Paylaş

Kaynaklar