Fortnite'ın Yeni Yıldızı, Basketbolcu Lebron James Oldu

538

14 Temmuz 2021
Spor

Geçtiğimiz hafta ünlü veri sızıntıcısı ShiinaBR, NBA yıldızı LeBron James'in Fortnite'a dahil olabileceğini duyurmuştu. LeBron James karakterinin oyuna dahil edileceğinin iddialarının ardından, 16 Temmuz'da vizyona girecek Space Jam: A New Legacy filminden de esintilerin olacağı düşünülüyordu. Görünen o ki bu tahminler doğru çıktı.

LeBron James İkon Serisi kostümü, Fortnite'a gelecek olan yeni kostüm paketi olarak duyuruldu! Kral James takma adı ile tanıtılan kostüm birkaç farklı versiyon ile geliyor. Hatırlanacağı üzere, Battle Royale oyununa spor ve eğlence dünyasından birçok ünlü isim dahil edilmişti. Bunlardan bazıları: DJ Marshmello, Tyler "Ninja" Blevins, rap sanatçısı Travis Scott. Oyuna dahil edilecek LeBron James'in oyun içerisindeki görünüme dair detaylar belli oldu!

LeBron James kostümü ünlü basketbol devinin en karizmatik halini ortaya çıkarıyor. Pakete LeBron James kıyafeti ve Kralın Cevheri sırt süsü de dahil. Hatta dileyen oyuncular LeBron'a güneş gözlüğü bile takabilecekler.

Ayrıca, Kral James Ekipman Paketi ile LeBron'un görünüşünü daha da ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Paketin içindekiler:

Ayrıca LeBron'un birbiriyle uyumlu kıyafeti, sırt süsü, Atik Aslan kazması ve Kral Kanatları planörü, 20 farklı altın tonunu ayarlayabileceğiniz bir kaydırma çubuğu ile süslenebiliyor.

Hangi LeBron kıyafetini seçeceğinize karar veremiyorsanız tüm kıyafetleri bir arada satın alabileceğiniz Kral James paketi sizler için aradığınız fırsat olabilir. Ayrıca "Potanın Efsanesi" yükleme ekranı da bu pakete dahil.

Kral James'in imzası haline gelmiş ayakkabıların yakında çıkacak Nike LeBron 19 versiyonunu giyen iki farklı kıyafet ile basketbolun efendisi 15 Temmuz 2021'de içerik mağazasına geliyor.

15 Temmuz Perşembe TSI 03.00'te tüm LeBron eşyalarını içerik mağazasında bulabilirsiniz.

Paylaş

Kaynaklar