İşte Brezilya-Arjantin Maçında Ortalığı Karıştıran Yetkili! Belinde Silah Olduğu İddiası

304

06 Eylül 2021
Spor

Spor Arena'nın aktardığı habere göre; Arjantin basını, dün akşam sahaya giren yetkilinin belinde silah olduğunu öne sürdü.

Brezilyalı Sağlık Kurulu Yetkilileri skandal gecede, maç oynanırken Emiliano Martinez, Lo Celso, Romero ve Buendia'yı sınır dışı etmek için sahaya girdi.

Brezilya Sağlık Gözetim Ajansı (ANVISA) görevlileri, Arjantin'de Emiliano Martinez, Lo Celso, Romero ve Buendia'nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlemlere uymadığı gerekçesiyle sahaya girdi.

4 oyuncunun, son 14 günde İngiltere'de bulunduğu için göç idaresi yeminli beyanına aksi hareket ettiği gerekçesiyle maç durduruldu.

Neo Quimica Stadyumu'nda müsabakayı durdurmak için sahaya giren yetkililerden bir tanesi geceye damga vurdu.Arjantinli futbolcularla yaşadığı gerginliğin yanı sıra sahadaki pozlarıyla sosyal medyada gündem olan Brezilya Ulusal Sağlık Kurulu yetkilisinin silahlı olduğu öne sürüldü.

Arjantin basını, sahaya giren ilk yetkili isim olan şahsın Nicolás Otamendi ve Marcos Acuña ile yaşadığı gerginliğe geniş yer ayırırken, bahsi geçen yetkilinin üzerinde silah taşıdığını iddia etti.

Paylaş

Kaynaklar