İtalya Kaptanı Florenzi, Basın Toplantısında Burak Yılmaz'dan Başka Bir Şey Konuşmadı

750

10 Haziran 2021
Spor

Burak Yılmaz, rakip İtalya'ya korku saldı. İtalya'nın başarılı futbolcularından Florenzi, basın toplantısında Burak Yılmaz'a dikkat çekti.

İşte Florenzi'nin açıklamaları:

"Umarım takım olarak iyi performans gösteririz ve Türkiye maçını kazanarak EURO 2020 maceramıza iyi başlarız. EURO 2020'nin 1 yıl daha ertelenmiş olması bizi 1 yıl daha tecrübeli bir takım haline getirdi. Son 1 yılım iyi geçti. Bence takımdaki herkesin son 1 yılı iyiydi. Biz her maçı çok ciddiye alıyoruz. Türkiye maçıyla birlikte ağırlığımızı koyacağız. Bir an önce maçlar başlasın istiyoruz. 5 yıl öncesine göre çok kaliteli bir takımız ve bunu sahada ispatlamak istiyoruz.

Türkiye çok güçlü bir takım. Harika oyuncuları var. Ne yazık ki Burak Yılmaz gibi bir yıldıza sahipler. Fransa'da harika bir sezon geçirdi. Türkiye'nin çok organize ir takım olduğunu biliyoruz. Türkiye'yi çok iyi analiz ettik. Onlara nasıl zarar vereceğimizi biliyoruz.

Burak Yılmaz ile ilgili özel bir analiz videosu izledik. Nereden şutlar atar, nasıl gol atar izledik. Türkiye genel olarak ceza sahası dışından çok şut atan bir takım. Çok dikkatli olmalıyız."

Paylaş

Kaynaklar