Milli Futbolcu Ozan Kabak, Premier Lig Ekibi Norwich City'e Transfer Oldu

735

31 Ağustos 2021
Spor

Bonservisi Schalke 04'te olan ve 2020-2021 sezonunu Liverpool'da kiralık olarak geçiren Ozan Kabak'ın yeni adresi netleşti. Premier Lig ekibi Norwich City, milli futbolcuyu 1 yıllığına renklerine bağladı.

Anlaşmanın sağlanmasının ardından açıklamalarda bulunan milli futbolcu, "Bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Taraftarlar önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Teknik direktörümle konuştum ve projesinden gerçekten etkilendim. Ona ve projesine inandım" ifadelerini kullandı.

Norwich Menajeri Daniel Farke yaptığı açıklamada, "Savunmaya yeni bir oyuncu katmak istiyorduk. Ozan Kabak'ı transfer edebildiğimiz için çok mutluyuz. Çok potansiyelli ve şöhretli bir oyuncuyu kadromuza katmayı başardık. Avrupa'da birçok kulüp onu istiyordu ama bu transferi biz bitirdik. Ozan Kabak, büyük kulüplerde oynadı ve Türk milli takımıyla önemli tecrübeler edindi. Premier Lig'de oynamayı biliyor. Potansiyeli çok yüksek. Ayrıca, harika bir karakteri var. Ozan'ı potansiyeline ulaştırmak istiyoruz. Ozan Kabak'ın Norwich formasıyla parlayacağını biliyorum. Kendisini burada çok geliştirecek" dedi.

Paylaş

Kaynaklar