Psv Eindhoven Teknik Direktörü Schmidt: Galatasaray'la Tur Şansımız Eşit

814

21 Temmuz 2021
Spor

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda karşılaşacağı PSV Eindhoven'da teknik direktör Roger Schmidt basın toplantısında açıklamalarda bulundu. İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Schimdt, "Oyuncular ellerinden geldiği kadar çalıştı, yarınki maçı bekliyorlar" ifadelerini kullandı.

Roger Schmidt'in açıklamalarından satır başları:

"Maça hazırız, iyi hazırlık dönemi geçirdik. Oyuncular ellerinden geldiği kadar çalıştı, yarınki maçı bekliyorlar. Malen ve Dumfries kadroda yok, zorluk çekmeyeceğimizi umuyorum. Beklentimiz de ayrılmalarıydı, teklifleri değerlendiriyorlar. İyi sezon geçirdiler, Avrupa Şampiyonası'nda da iyi oynadılar.

"Galatasaray tecrübeli takım, bizim gibi şampiyonluk için oynuyorlar her zaman. Onlar da bizim gibi kısa bir hazırlık dönemi geçirdi, tur şansını yüzde 50-50 olarak görüyorum. Galatasaray'ı analiz etme zorluğu çekmedik, geçen sezon maçlarını analiz ettik. Olympiakos maçının oynanmadığını ve zorluk çektiklerini biliyoruz. Biz oyuncularımızı en iyi şekilde hazırladık, taktiksel açıdan bakıyoruz."

Paylaş

Kaynaklar