Rusya'da Futbol Kulübü Başkanı, Spor Spikeriyle Çıplak Fotoğraflarını Paylaştıktan Sonra İstifa Etti

464

08 Haziran 2021
Spor

Ufa Kulübünün başkanı Rostislav Murzagulov'un, güzel spor spikeri Ulyana Trigubchak'la samimi fotoğraflarını paylaşması Rusya'da büyük ses getirdi. Paylaşımından bir gün sonra görevinden istifa eden Murzagulov, "Güç ve siyaset açıkçası bana uymuyor" dedi.

El yazısıyla yazılmış bir istifa mektubunun resimlerini de paylaşan Murzagulov alaycı bir tavırla "Uzun süredir bunu bekleyen herkesi en içten dileklerimle tebrik ediyorum" yazdıktan sonra "İş arıyorum, daha doğrusu hayatta yeni bir motivasyon arıyorum" diyerek vedasını yaptı.

Fotoğrafların diğer yarısındaki isim 28 yaşındaki Trigubchak ise bu olaydan sonra takipçi sayısını iyice artırdı. Ünlü spiker 2019'da taraftarı olduğu Salavat Yulaev play-off'lara kalırsa üstsüz bir fotoğraf çekimi yapmayı vadetmiş ve manşetlere çıkmıştı. Takımı play-off'a kalmış o da sözünü tutmuştu. Ulyana Trigubchak bu günlerde YouTube'da Totality adlı kendi şovunu sunuyor.

Ulyana, ülkede tartışma konusu olan fotoğraflarla ilgili olarak "Özel hayatımla ilgili konuşmaya hazır değilim ancak Rostislav bana gerçekten yakın biri" diyerek "İnsanlar birlikte fotoğraf çektirebilirler, bu bizim ortak fikrimizdi" diye konuştu.

Paylaş

Kaynaklar