Sergen Yalçın'dan Canlı Yayında Çarpıcı İtiraf: Ben Hocalık Yapmamışım

392

31 Ağustos 2021
Spor

TRT Spor ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programına konuk olan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, önemli açıklamalarda bulundu. Geleceğine dair açıklamalarda bulunan deneyimli hoca, Avrupa'da hocalık yapacağının sinyallerini verdi.

Beşiktaş'a geç geldiğini ancak Anadolu takımlarında çalışmanın kariyerine çok şey kattığını belirten Yalçın, "Geç geldim büyük takıma. Normalde 4 sene önce gelmem lazımdı. Geç kaldım biraz. 8 sene falan Anadolu'da çalıştım. Bu tecrübe kazanmamda önemli rol oynadı Anadolu. İlk 2-3 sene, antrenörlük falan yapmamışım yani. O kadar fark var." dedi.

Siyah-beyazlı kulüple başarılar kazandıktan sonra Avrupa'ya gitmek istediğini söyleyen deneyimli hoca, "Kariyer planlamamda Beşiktaş'la başarılar kazandıktan sonra La Liga'ya gitmek var. Gelen teklifler oldu ama Beşiktaş'tan ayrılacaksam hatırı sayılır bir takıma giderim. Tabii ki de her hoca Türk Milli Takımı'nı çalıştırmak ister ama şu an değil. Biz oyuncuyla anlaştık ama Federasyon limit yüzünden tescil etmiyor. Başkanımız limit aşmak için öyle gelirler buldu ki, o gelirlerle limiti aştık ve oyuncu aldık" ifadelerini kullandı.

Paylaş

Kaynaklar