Yorumcu Volkan Demirel: Bence Beşiktaş Rakiplerinden Bir Adım Önde

237

30 Ağustos 2021
Spor

Volkan Demirel, Beşiktaş'ın Fatih Karagümrük'ü 1-0 mağlup ettiği maçın ardından yayıncı kuruluş ekranlarında değerlendirmelerde bulundu.

Yabancı kuralı hakkında Demirel, "Teknik direktörler baskı altında verdikleri kararlarda bile düşünerek hareket etmek zorunda kalacak. Türk mü, yerli mi? Sakatlanırsa ne olacak? Yabancı mı sakatlanacak, Türk oyuncu mu sakatlanacak. Teknik direktörlerimizin işi çok zor. Bugün herkesin düşündüğü Alex'in çıkıp Necip'in girme nedeni de buydu. Bir telaş, kafa karışıklığı olduğunu gördük kenarda" diye konuştu.

Batshuayi'nin kaçırdığı goller hakkında, "Batshuayi'nin ve diğer pozisyonlarında da hep kalecinin sağına vurdular. Viviano da çok iyi maç çıkardı" yorumunu yaptı.

Beşiktaş'ı ligin favorisi olduğunu ifade eden Demirel, "Beşiktaş, ilk hafta da söyledim. Havasıyla, stadıyla, transferleriyle, taraftarıyla lige hazır olmasıyla rakiplerinden bir adım önde görünüyor. Bence hakemler Beşiktaş'ı yanılttı 3 Türk oyuncu sahada kalması gerekiyor diyerek" diye konuştu.

Paylaş

Kaynaklar