Manken Özge Ulusoy'un Estetikli Hali Takipçilerini Şaşkına Döndürdü

192

14 Haziran 2021
Magazin

Manken ve sunucu Özge Ulusoy, yüzünde önemli bir değişikliğe gitti. Bugün kadar yüzüne herhangi bir müdahalede bulundurmadığını aktaran Özge Ulusoy, burun ucu ameliyatı olduğunu söyledi. Ulusoy daha önce, "Burnumdan burun ucu ameliyatı oldum. Birçoğunuz inanmasa da bu ilk ameliyatımdı. Hocam bence muazzam bir iş çıkardı" açıklamalarında bulunmuştu.

Instagram hesabından yeni pozlarını yayınlayan 38 yaşındaki ünlü modelin son görüntüsü hayranlarını şaşkınlığa uğrattı. Beyaz bornozuyla poz veren Özge Ulusoy'un paylaşımı, "Çok değişmişsin, seni tanımakta zorlandım", "Fotoğraftaki sen olamazsın!", "Kim bu?" şeklinde yorum yağmuruna tutuldu.

Yaklaşık bir yıldır iş insanı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Ulusoy, daha önce, "İyi yaş alıyorum demek ki, dikkat çekiyor. Ben bununla mutlu oluyorum. Sosyal medya hesabıma yaptırdığım her şeyi koyuyorum. İnsanların estetiği nasıl anladıklarına bağlı. Plastik cerrahi ise ben ameliyat olmadım ama hep söylüyorum botoks yaptırıyorum, dolgu yaptırıyorum. Zaten saklamıyorum, yaptırdığım doktorları da seve seve paylaşıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Paylaş

Kaynaklar